Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları

admin     28-06-20     Genel     Gaziantep Sohbet Odaları     183 Defa Okundu

Gaziantep mobil chat Gaziantep sohbet odaları kulağa nasil da hoş geliyor degil mi ? SOHBET etmenin en güzel yani ; boş zamanlarınızı değerlendirebilmek, kendinize yeni arkadaşlar bulamak, belki de hayatınızın aşkını yakalayabilmektir. Aşk, sevgi, dostluk ve arkadaşlığın en saf hallerinin bulunduğu Gaziantep Chat odamiz siz sevgili kullanicilarimizin hizmetindedir.

gaziantep sohbet

gaziantep sohbet

Sevgili Gaziantepliler ve Gaziantep`i merak eden diğer dostlarimiz ; sizler için açılan sohbet sayfamıza Gaziantep Sohbet Chat  odamız Sohbetvadisi.com sunucumuzda dilediğinizce vakit geçirebilir ve muhabbetin tadına varabilirsiniz.Sunucumuz tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin sohbet edebileceğiniz bir ortamdır. Canınızmı sıkılıyor, biriyle konuşmakmı istiyorsunuz, o zaman tam yerindesiniz.Sohbetvadisi.com sunucumuzda  dilediğinizce konuşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilir hatta kalıcı dostluklar edinebilirsiniz…
Gaziantep Chat,Gaziantep Sohbet Odaları  sanal ortamda güzel arkadaşlıklar kazanabilmeniz için hazırlanmıştır. Hergün yurdun dört bir yanından binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Sohbetvadisi.com sunucumuza siz değerli Antepli Yurttaşlarimizida bekliyoruz.Sadece Antepliler mi tabikide hayir guzel Ülkemin dört bir yaninda tüm ziyaretcilerimizi minik ama sizlerle kocaman olan ailemize bekliyoruz..Eminim sizde bu güzel şehrimizi merak ediyorsunuzdur.
Öyle ise sizlerle birlikte küçük bir genel bilgi edinelim bu şehrimiz hakkinda.

Çağlardan beri birçok uygarlığın anası Mezopotamya ile Akdeniz’in arasında bulunan Antep antik çağlardan beri canlılığını ve dinamikliğini koruyan bir şehir.
İpek Yolu’nun üzerinde yer alışından ötürü de kurulduğu günden bu yana ticaret ve ekonomi için bir lokomotif görevi görüyor.
Rivayet odur ki, Gaziantep’in asıl adı Ayıntap olarak geçiyormuş. Bu isim şehre sularının gür ve bol olduğundan verilmiş. Ayın su kaynağı, pınar; tap da kuvvet anlamında kullanılıyormuş. Fakat zamanla bu isim Antep olarak değişmiş.
Kurtuluş savaşındaki kahramanlığından ötürü de şehir Gazi unvanını alarak Gaziantep olmuş.
Türkiye’nin en büyük sekizinci şehri olan Gaziantep ayrıca UNESCO tarafından “Dünya Gastronomi Şehri “olarak koruma altındadir.

Gaziantepte gezilecek yerledere başlık altinda kisaca değinelim

Şahinbey Millî Mücadele Müzesi

Bakırcılar Çarşısı

Almacı Pazarı

Tarihi Antep Evleri

Zincirli Bedesten

Tarihi Gümrük Hanı

Gaziantep Kalesi

Tarihi Naib Hamamı

Gaziantep Botanik Bahçesi

Zeugma Mozaik Müzesi

Zeugma Antik Kenti

Kurtuluş Camii

Gaziantep Atatürk Anı Müzesi

Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi

Hasan Süzer Etnografya Müzesi

Gorgo Medusa Cam Eserler Müzesi

Emine Göğüş Mutfak Müzesi

Kaleoğlu Mağarası

Dülük Antik Kent

Bu güzel şehrimizi anlatmak ile bitiremeyiz tabiki.Mutfagini , tarihi yerlerini gezip görüp tadarak öğrenebilirsiniz.Ama gitmeden de dostluk kura bilir güzel sohbetler arkadaşlıklar kazana bilirsiniz.Bunun için tabiki doğru adresiniz Sohbetvadisi.com Gaziantep Chat odalarimiz olsun.
Görüşmek üzere hoşçakalın.
Toplantıyı bir bu kadar daha uzatabilirim ama daha fazla vaktinizi almak istemiyorum.
Söz hakkı vermeden önce şuana kadar nasıl sorunlar yaşadınız bilmiyorum veya bilmediğim konularda var fakat bunları şuanda dile getirmenizi istemiyorum çünkü bir sonraki toplantı daha sağlıklı olacaktır.
Söz hakkı alan arkadaşların sadece sunucunun iyiliği için nasıl bir adım atarız o konu hakkında konuşursa sevinirim.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Bedava Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2019 LimanSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.