Bayanlarla Sohbet Nasıl Edilir

Bayanlarla Sohbet Nasıl Edilir

admin     28-09-20     Chat Odaları     Bayanlarla Sohbet Nasıl Edilir     265 Defa Okundu

Bayanlarla sohbet nasıl edilir?

Genelde bayanlarla sohbet sitelerinin tek amaci bu karşı cinsten birileri ile tanışıp sohbet etmek gibi görünsede asil amaç sosyallesmek her iki taraflada sohbet muhabbet arkadaslik oluşturmaktır.
Sohbet siteleri içinde bir bayanla sohbet etmek isteyen erkek ne yapmalı?
Çok fazla rast geliyoruz ki, hiç genel sohbet etmeden kadınların direk özeline yazan erkekler fazlalıkta.Buda kadınların en nefret ettiği davranışlardan biridir.

 

Peki neden hiç cevap alamazsınız düşündünüz mu?

Sizlere irc sohbet kadınları hakkında ufak tüyolar verelim o halde. İrc sohbet adresinde kadınlar sohbet edeceği erkeğin onu güvende hissettirmesini isterler, güvenmek isterler. Lakin özeline hiç genel sohbet etmeden gelen erkeklerden uzak dururlar.Siz özelde sorduğunuz soruyu genelde sormuş olsaniz ve ilk özelin onlardan gelmesini beklerseniz tanışma süreciniz daha hızlı ilerleyecektir. Siz özel seçmiş olmanızda onun için siz herkese yazan birisi olmaktan çıkamazsınız.Çunku ozel yazan erkekler her zaman itici gelmistir. O yüzden öncelikle yapmanız gereken genel sohbet ederek kendinizi bir hafta kadar tanıtacaksınız.Sohbette her zaman güven kazanmak önceliğiniz olmali.Güvenilirliğini düzenli gelerek vereceksiniz ki karşındaki kişide seninle karşılıklı sohbet için adım atsın. Bir sohbet sitesinde kalici olmak güvenirliği artırır.Site site gezen biri arayış içinde olan çapkın ve hiçte güvenilir olmayan kişiler olarak görülür.
Bayanlarla sohbet Reel sohbet hayatında da öyle değil mi sizce?

Karşılıklı sohbet etmek için başta biraz bir ortamda tanışmak gerekiyor. Hiçbir kadın kalkıp direk numarasını size vermiyor.Sanalda da bu böyle asla ilk tanışmasa Skyp adresi vermezler.Hatta adresleri olduğu halde kullanmıyorum derler. Siz yeterki gerçek sohbet ile karşınızdakine gitmeyi bilin. Önce kanala girince Allah’ın selamını vermeyi bilin. Sonra genel sohbet kanalında hal hatır etmeyi öğrenin. Guncel konulardan konuşun,kitaplardan filimlerden bahsedin.Konula göreceksiniz ki çorap söküğü gibi gelecektir. Zamana birakin seviyenizi siz koruyun. Siz değil kadın sohbet için gelecektir. Aslında çok basit yani yapılması gereken. Sadece karşılıklı sohbet için kaliteli elit olduğunu karşısındakine göster yeter.

gaziantep sohbet

 

Erkek erkeğe sohbet Karşılıklı sohbet etmek için Bayanlarla sohbete gerek yoktur. Kadın kadına sohbet yada erkek erkeğe sohbet de edilebilir. İnsanlar sohbeti nedense illa erkekse bayanla bayansa erkekle yapiyor. Renkler ve zevkler konusu. Ama cok güzel dostluklar var kadın kadına sohbet ile pekisen. Yada erkekler arasında mesela kurucumuz AntepLi nin ve Tarık in eski dostlukları mevcut.15 yillik arkadaşlari sanaldan reele dökülen dostlukları yıllardır bozulmadan devam eden dostlukları çok güzel bir şekilde devam etmekte.Erkek erkeğe sohbetden edilinilen bu dostlukları bir ömür boyu sürecektir. Örnek; belki artık Sanal da değiller ama benimde kadın kadına sohbet ederken pekiştirdiğim çok dostum var. Bazen derim kendime Sanaldaki bazi dostlarim reel hayatımdakilerden daha yakin.Onlar ile daha çok vakit geçiriyorum.Sanaldaki her bir kadin arkadaşının yeri bende çok değerli Nisa, Sonsuz, DeathkiSS, Ruj ,Aroma en değer verdiğim kadin arkadaşlarım.Yokluğunuzda sizleri özleyen merak eden sizin için endişelen kişileri bulduğunuz an asla birakmayin. Neyse lafı fazla uzatmayacağım . Reel sohbet, genel sohbet, karşılıklı sohbet, kadın kadına sohbet, erkek erkeğe sohbet, kadın sohbet vs vs vs aradığınız ne varsa hepsi bir arada.Sende hemen aramıza katıl Sohbetvadisi. Com ailemiz her zaman sicak samimi bir aile ortami ile sizleri beklemekte.Görüsmek üzere saglikli kalin dostça kalin.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Bedava Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2019 LimanSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.