Aşkı Yakalamak İçin Altın Kurallar

Aşkı Yakalamak İçin Altın Kurallar

admin     27-10-20     Sohbet Odaları     Aşkı Yakalamak İçin Altın Kurallar     394 Defa Okundu

Aşkı yakalamak sanıldığı kadar kolay değil elbette.İlk görüşte aşk ya da hayatımın aşkı “işte bu” dediğimiz anlar çok nadirdir.Ama şuda bir gerçektir ki aşksız asla olmaz.

Peki ask-i yakalamak, ask-i bulmak ; doğru insan olduğuna emin olmak nasil olacak derseniz aşağıdaki 5 ipucumuzu gözden geçire bilirsiniz.

aski yakalamak

aski yakalamak

Birinci İpucu

İlk önce doğru siteyi seçin.Doğru tanışma sitesini seçmeniz bu konuda çok önemlidir. Potansiyel bir ortak bulmanıza yardımcı olabilecek birçok çevrimiçi tanışma sitesi olabilir, ancak tanışma sitesinin seçimi kiminle tanıştığınıza karar verecektir.Örneğin sitenin kullanıcı kitlesine bakın.sohbet tarzlarını takip edin.Kişiler kişiliklerini yansıtan tarzda siteleri ve sohbet konularını seçerler. Bir online tanışma deneyimi dışında ne istediğinizi düşünmek çok önemlidir ve buna göre kendiniz için doğru tanışma sitesini seçebilirsiniz.Önce amaç belirlemelisin.Ne istediğini bilmen gerekir.Takilip sadece zaman mi geçirmek istiyorsun? Ya da amacın arkadaşlik mi sadece? Yoksa evlilik mi istiyorsun?

Bu soruların yanıtlarını verdikten sonra hedefinize bağlı olarak, kendiniz için doğru tanışma siteleri seçmeniz gerekecektir. Bunu yapmazsan, çok zaman kaybedeceksin.

İkinci İpucu

İlk izlenimler önemlidir.

Reelde olduğu gibi çıkmaya giderken, ilk izlenimler çok önemlidir. Sanalda ise ilk selamlaşma ilk sohbet İlk tarihler geleceğiniz için ve aradığınızı bulma olasılığı için çok önemlidir. Diğer kişiyle ilgilenip ilgilenmediğinize karar vermek için sadece uzun bir zamana ihtiyacınız var gibi görünüyor olsada bazen öyle bir an gelir ki; “işte bu” dedirtir karşınızsaki kişi size.Bu yüzden; ilk sohbetin her kelimesini özenle seçmelisiniz. Bununla birlikte, diğer kişiyi etkilemeye o kadar odaklanmayın, kendinizi unutursunuz ve diğer kişiyi gerçekten isteyip istemediğinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İletişime dikkat edin

Hayatınızın sevgisini bulmak için, diğer kişiyi tanımanız ve her ikiniz arasında gerçekleşen iletişime dikkat etmeniz mümkün olabilir. Birbirinizle nasıl konuştuğunuzu dikkatlice gözlemleyin. Bir erkek bir kadınla çekici konuştuğunda, vokal aralığı yüksekten alçak tonlara kadar değişir. Aynı şekilde, her ikinizin de kullandığı kelime türlerine odaklanması da önemlidir. Aynı işlev kelimelerini kullanıyorsanız, bir araya gelip birlikte kalmanız daha olasıdır.

Evet Yazımızı Dikkatlice Okumanızı İstiyoruz.

Üçüncü İpucu

Farklı ilgi çekici konulari araştırın.Sobhet konunuz hep olsun.Hayatınızın sevgisiyle tanışmak istiyorsanız, samimi ve içten olmanız gerekir.Hep kendiniz olun.Bir başkasına benzeme çalışmayın. Sadece bir yerede olursanız insanların sizi tanımasına olanak sağlarsiniz. Aynı tür insanlarla tanışma olasılığı artar. Sadece bir yere bağlı kalmak size olan güvenide artırır.Farklı yerlere gittiğinizde, çeşitli insan türleriyle tanışma olasılığı artıracak ama bu yerlerin bazılarında kendinizi tanıtma fırsatı bile bulamayacaksınız. Bunu yapmanızı zaten tavsiye etmem.Bir yere bağlılık her zaman sanal platformda güven sağlar.

ask

ask

Dördüncü İpucu

Bir sohbet sitesinde ortamınızı kurup, size olan güveni sağladıktan sonra, yapacağınız tek şey gözlemlerinizden yola çıkarak ; sohbet ederken en çok keyif aldınız kişiyi seçmek ve ona karşı odaklanmak.En çok dikkatinizi çeken kişiyi seçtikten sonra zaten karşı tarafında size ilgisi alakası varsa herşey çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir. Siz sadece sadık ve dürüst olmaya çalışın.Taklitci değil kendiniz olun.

Beşinci İpucu

Şimdiye kadar hala aradığınız aşkı bulamadıysanız tekrar deneyin 😀

Eğer hayatınızın aşkını istiyorsanız ve büyük bir aşk hayatım olsun diyorsanız vazgeçmeyin.Biraz motive olmanız gerekir. Doğru partneri yalnızca bir tarihte bulmanız mümkün olmayabilir.Bu gayet normal. Kendiniz için doğru olanı bulmak adina birkaç kez yanıla bilir, reddedilebilirsiniz. Bu nedenle, bir veya birkaç hamlede başarılı değilseniz, cesaretiniz kırılmasın ve tekrar deneyin. Başarısız olursanız, tekrar deneyin, tekrar başarısız olursanız, doğru kişiyi bulana kadar tekrar deneyin.

Bu zorlu ama keyifli yolculukta sizlere sabırlar diliyorum. Kolay gelsin 🙂

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Bedava Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2019 LimanSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.